O TOBIE

 

Masz na początku problem z nauką ?

          Interesując się bazami danych pewnie nie chcesz poświęcać dużo czasu na naukę i szukanie odpowiednich rozwiązań tak samo jak ja.
Musiałem zrobić studia, przeczytać wiele książek, zrealizować dziesiątki projektów, żeby zdobyć wiedzę na poziomie eksperta. Pracując w zawodzie ponad 10 lat w tym na stanowisku menadżerskim zauważyłem wszystkie czynniki, które wpływają na efektywność nauki i pozwalają samodzielnie rozwiązywać wiele problemów w projektach bazodanowych.

Zauważ, że to, co jest w Internecie to chaos. Nie ma kursów, które tak jak moje od samego początku mają poukładaną oraz bardzo szeroką i konkretną wiedzę podaną na tacy, dosłownie KROK PO KROKU.

 

Ty też potrzebujesz mieć „pod ręką” gotowe i praktyczne materiały ?

          Programując bazy danych ciągle szukałem konkretnych rozwiązań i możliwości, żeby efektywniej wykorzystywać SQL’a. Pewnie Tobie też przydałyby się gotowe do zastosowania rozwiązania zebrane w jednym miejscu i dostępne w każdej chwili.
Pracując w zawodzie ponad 10 lat w tym na stanowisku menadżerskim, jako ekspert zauważyłem czego brakuje programistom baz danych, brakowało im specjalistycznej wiedzy i często nie radzili sobie z samodzielnym rozwiązywaniem wielu problemów w projektach bazodanowych.

Dlatego musisz mieć stały dostęp do gotowych rozwiązań.

 

Czy ty także oczekujesz zaawansowanych rozwiązań i narzędzi bazodanowych ?

          Pracując na co dzień z bazami danych potrzebowałem zaawansowanych sposobów, które dałyby mi możliwość pracy na wyższym poziomie. Tobie pewnie też przydadzą się gotowe do zastosowania rozwiązania i informacje dotyczące zaawansowanych narzędzi w jednym miejscu tak samo jak mi.

Pracując z programistami i goniąc projekt za projektem potrzebowałem stale zwiększać efektywność zespołu, więc korzystanie z dostępnych narzędzi dawało mi taką możliwość.

 

Dlatego daję Ci możliwość nauki SQL’a od podstaw po zaawansowane rozwiązania:

      ➡ lekcje zawierają skondensowaną wiedzę i przydatne grafiki obrazujące rozwiązywanie problemów krok po kroku
      ➡ inne kursy nie działają, bo są chaotyczne i niekompletne ale z moimi metodami sobie poradzisz
      ➡ dostęp czasowy oraz ilość i kolejność dostępów do lekcji jest bez ograniczeń
      ➡ sięgnij w końcu po bardzo obszerną wiedzę, której nie oferują żadne inne kursy w jednym miejscu
      ➡ kursy nie zawierają wideo, które trzeba zatrzymywać by przepisać kod, więc nie będziesz się rozpraszać
      ➡ w przeciwieństwie do mega drogich szkoleń na sali daję Tobie dodatkowo osobiste wsparcie mailowe.


Od Zera Do Developera, jak wejść w branżę IT, przebranżowić się i zostać programistą baz danych i SQL. Andrzej Śmigielski.